• 663-550-730
  • jacektalecki@op.pl

W firmie Jackop, która znajduje się niedaleko Bytowa staramy się dostosować ofertę do oczekiwań klienta. Dlatego też jesteśmy otwarci na profesjonalne wykonywanie wykopów pod oczyszczalnie i szamba, a także ich profesjonalne montaże. Od zawsze konstrukcje te były niezbędne wszędzie tam, gdzie nie dochodziła miejska instalacja wodno-kanalizacyjna.

Często tego typu prace właściciele posesji próbują wykonać samodzielnie, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie. Wiąże się bowiem z ogromnym wysiłkiem i zazwyczaj nie jest wykonane z odpowiednią precyzją.

Świadczone przez nas usługi na terenie województwa pomorskiego obejmują nie tylko same wykopy, ale także montaże zakupionych konstrukcji. W tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam stworzenie dokładnego dołu o równym dnie i ściankach. Jest on dostosowany wymiarowo do poszczególnych elementów instalacji.

Każda usługa w naszej firmie wykonywana jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, zgodnie ze wszystkimi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu możemy zapewnić klientom szybki termin realizacji usługi, zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy.

  • Telefon:
    663-550-730

  • 77-143 Studzienice
    Sominy 18 a

© Copyright 2016 JACKOP by Agencja VISION
Polityka prywatności