• 663-550-730
  • jacektalecki@op.pl

W ofercie naszej firmy znalazł się cały szereg usług, z zakresu robót ziemnych. Jednym ze sposobów, obejmujących przygotowanie terenu jest jego niwelacja. Proces ten polega na profilowaniu gruntu przed rozpoczęciem prac budowlanych. W zależności od przeznaczenia danego obszaru, można go wyrównywać lub tworzyć skarpy, wzniesienia czy doły.

Tego rodzaju prace wykonuje się najczęściej z dwóch powodów – jako przygotowanie do dalszych prac budowlanych, jak również dostosowanie terenu do stworzenia ogrodu (np. doły pod oczka wodne czy wzniesienia jako baza do przygotowania skalniaka).

Od wielu lat nasza firma z Bytowa zajmuje się profesjonalną niwelacją terenu na terenie województwa pomorskiego. Na podstawie projektów przekazanych nam przez klienta, jak również jego preferencji jesteśmy w stanie dowolnie wyprofilować dany grunt.

W zależności od rozległości obszaru wykorzystujemy profesjonalne minikoparki lub maszyny nieco większe. W przypadku nieco bardziej precyzyjnych procesów stosujemy również narzędzia ręczne.

  • Telefon:
    663-550-730

  • 77-143 Studzienice
    Sominy 18 a

© Copyright 2016 JACKOP by Agencja VISION
Polityka prywatności